Інститут аграрної економіки налагоджує співпрацю з іспанськими колегами
Інститут аграрної економіки налагоджує співпрацю з іспанськими колегами
27 січня 2015 року відбулася робоча зустріч заступника директора з науково-виробнич
Євген Влізло розповів про нинішній стан сільського господарства в Україні та його місце у національній економіці, презентував суть та результати аграрної та земельної реформи, а також проінформував про основні напрями подальшого реформування аграрного сектора.
Він також ознайомив присутніх із основними напрямами досліджень Інституту аграрної економіки та його внеском у реформування та розвиток АПК в Україні.
Мануел Лаінез Андрес розповів про діяльність очолюваного ним інституту та презентував окремі напрями його досліджень.
Сторони висловили взаємну зацікавленість у налагодженні двостороннього співробітництва та домовилися продовжити діалог з метою визначення конкретних сфер можливої співпраці.
Довідка
Національний інститут сільського господарства та харчових досліджень і технологій (Instituto Nacional de Investigación y Tecnología Agraria y Alimentaria, INIA) – бюджетна дослідницька організація, яка спеціалізується на дослідженнях у сфері сільського господарства, продовольства та лісового господарства.
INIA відповідає за управління та координацію агропродовольчих досліджень на національному рівні, а також за виконання науково-дослідни
Координується Державним секретаріатом досліджень, розробок та інновацій Міністерства економіки та конкурентоспромо
Пошук:
20.07.2023
В Україні є сорти канабісу для медичних цілей, але закон забороняє їх переробляти - селекціонерка НААН
18.07.2023
Ціни на продукти в Україні: експерт НААН розповів, коли чекати підвищення
15.06.2023
Ціни на яйця продовжують знижуватися
14.06.2023
Дослідниця НААН назвала кращі аматорські сорти яблунь
09.06.2023
Знищений "золотий" сільськогосподарський регіон: науковець НААН про наслідки підриву росіянами дамби Каховської ГЕС
Новини України 91 — 95 з 900
Початок | Поперед. | 17 18 19 20 21 | Наст. | Кінець
