Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

Інженерно-технологічний інститут «Біотехніка»  Національної академії аграрних наук України

Контакти

Офіційний портал

https://biotekhnika.od.ua/uk

E-mail

biotechnica.od@gmail.com

Адреса
Інд. 67667, Україна, Одеська обл., Біляївський р-н, смт Хлібодарське, вул. Маяцька дорога, 26,
Телефон

(048) 706-31-97

Факс

(048) 706-31-97

Про установу:

Інженерно-технологічний інститут «Біотехніка» НААН - провідна державна науково-дослідна установа з розробки наукового та інженерно-технологічного забезпечення виробництва і застосування біологічних засобів захисту рослин від шкідників і хвороб. 

Наукові роботи Інституту носять комплексний характер, який визначається поєднанням технічної, біологічної та сільськогосподарської науки. Створені в Інституті комплекси устаткування і технології для масового виробництва корисних організмів, формують світовий рівень досягнень і забезпечують інноваційний розвиток напряму біологізації землеробства в Україні. 


 Основні напрями науково-виробничої діяльностіІТІ "Біотехніка" НААН:

  • розробка технологічного та біолого-кліматичного обладнання для оснащення виробництва біологічних засобів захисту рослин; 
  • розробка промислових технологій виробництва ентомологічних, бактеріальних, грибних і вірусних засобів захисту рослин, а також бактеріальних добрив; 
  • розробка технологій застосування біологічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва; 
  • виготовлення дослідних і серійних зразків обладнання для оснащення біологічного виробництва і надання замовникам комплексу послуг з його введення в експлуатацію, а також інженерного обслуговування.