Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

Національний науковий центр “Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України”

Контакти

Офіційний портал

http://zemlerobstvo.com/

E-mail

iznaan@ukr.net

Адреса
Інд. 08162, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, смт Чабани, вул. Машинобудівників, 2-б
Телефон

(044) 526-23-27

Факс

(044) 526-72-50

Про установу:
Національний науковий центр “Інститут землеробстваНаціональної академії аграрних наукУкраїни” - провідна наукова установа, що визначає державну політику в галузі землеробства України. 
Основними напрямами діяльності ННЦ «Інститут землеробства НААН» є:
  • розвиток наукових напрямів загального землеробства, охорони агробіоценозів, навколишнього середовища, опрацювання наукових основ для формування державної політики щодо раціонального використання землі, розроблення національних і державних програм, концепцій, прогнозів, пропозицій, правової та нормативної бази з основних напрямів розвитку землеробства та охорони ґрунтів, органічного виробництва продукції рослинництва. 
  • підвищення продуктивності сільськогосподарських культур шляхом впровадження новітніх технологій їх вирощування з урахуванням кон'юнктури внутрішнього і зовнішнього ринків, створення та поліпшення природних кормових угідь; наукове забезпечення функціонування систем виробництва органічної сільськогосподарської продукції. 
  • удосконалення методів селекції, створення високопродуктивних, стійких до хвороб і шкідників та несприятливих факторів середовища сортів і гібридів сільськогосподарських культур.