Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

Ярослав Гадзало: НААН вперше бере участь у виставці «Міжнародний зелений тиждень» в Берліні

Національна академія аграрних наук України вперше бере участь у продовольчій виставці-ярмарку «Міжнародний зелений тиждень» в Берліні. Про це повідомив Президент НААН Ярослав Гадзало.

Міжнародна виставка-ярмарок «Internationale Grüne Woche» - це найбільша виставка-ярмарок з харчової та сільськогосподарської промисловості. Традиційно проводиться у січні місяці кожного року в столиці Німеччини у виставковому комплексі Мессе Берлін, де понад 80 країн з усього світу  представляють свої експозиції та свою продукцію. Це не лише одна з найвідоміших подій у світі агровиробництва, але й місце проведення глобального форуму харчування та агрокультури GFFA.

 

Національна академія аграрних наук України в рамках стенду 7.2 С «Українське кулінарне шоу»  представила свою продукцію (олію, борошно, цукор, рис, чай, ізюм, панірувальні сухарі) як у оригінальному вигляді, так і у складових страв націанальної кухні. 

«Для нас велика честь презентувати аграрну науку на одній з найпрестижніших міжнародних виставок. Я дякую Міністерству аграрної політики, бізнесу і нашим науковцям, всім, хто доклав зусиль для презентації виробничого і наукового потенціалу нашої аграрної галузі», — сказав Ярослав Гадзало.

Також делегація НААН в рамках IGW 2019 провела ряд двухстороніх зустрічей  з науковцями з країн Європейського Союзу, на яких були розглянуті різні питання щодо розвитку сільского господарства в Україні.

Українська експозиція займає 1200 кв. м. Виробники презентують м’ясні вироби, органічні та вегетаріанські продукти, рибу та морепродукти, алкогольні та безалкогольні напої, кондитерські вироби та мед, молочну продукцію, тощо. 


unnamed (1).jpg