Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

Вітання Президента Національної академії аграрних наук України з Новим роком і Різдвом

Шановні колеги, від імені Президії Національної академії аграрних наук щиро вітаю вас з Новим роком і різдвяними святами!

Традиційно наприкінці грудня ми підбиваємо підсумки року, що минає. Він випробовував аграрну науку на міцність, був непростим, але водночас щедрим на особливі події. Ми запам’ятаємо 2018-й роком святкування 100-річчя нашої академії. Ювілеї відзначили чимало інститутів і наукових установ. Протягом багатьох десятиліть попри всі складнощі та виклики ми зберігаємо найголовніше — талановиту команду, потужну наукову мережу, традиції.

Разом ми вкотре підтвердили визначальну роль, яку аграрна наука відіграє в агропромисловому комплексі та в економіці загалом. Ми примножували здобутки та закладали фундамент для майбутніх змін, раділи перемогам і долали труднощі. Я щиро дякую вам за роботу, відданість справі та завзятість. Ваша праця надважлива і, зі свого боку, керівництво академії зробить все можливе, аби вона була гідно оцінена.

Дорогі колеги-науковці! Нехай рік що настає буде для вас щасливим і успішним. Нехай принесе цікаві проекти та натхнення, добробут і злагоду. Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, божого благословення, здійснення найзаповітніших мрій!

 

 

З повагою,

Ярослав Гадзало