Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

НААН вітає свого Президента Ярослава Гадзало з поважним ювілеєм

Колектив Національної аграрної академії України від щирого серця вітає свого незмінного керівника – доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка та Президента НААН Гадзала Ярослава Михайловича із 60-річним ювілеєм. 

Ім’я Ярослава Гадзала золотими літерами вписано в історію вітчизняної сільськогосподарської науки. Ваш життєвий і науковий шлях – від агронома колгоспу до президента НААН – це яскравий приклад симбіозу таланту та наполегливої праці. 

Упродовж багатьох років наукової діяльності Ви стали одним із визначних провідників та ідеологів реформаційних перетворень економіки країни, зокрема сільськогосподарського сектору. Під Вашим керівництвом сформувався потужний потенціал сучасної аграрної науки країни. Про це зокрема свідчать майже 150 наукових праць. 

Сьогодні Ви продовжуєте наполегливо працювати на розвиток вітчизняної аграрної науки й освіти. Знаючи Ваш науковий потенціал, Ваше нестримне прагнення до пошуку незвіданого та жагу до самовдосконалення, ми переконані – попереду ще багато нових відкриттів і здобутків.

 Зичимо Вам міцного здоров’я, козацької вдачі та довгих років життя на благо вітчизняної науки.