Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

ДЕНИХІВКА ПРЕТЕНДУЄ НА ЗВАННЯ СЕЛО РОКУ ВІД СІЛЬСЬКОГО РЕВІЗОРА — ГОЛОСУВАННЯ

Село Денихівка Київської області, у якому господарює дослідне господарство ДП «Шевченківське» Національної академії аграрних наук України, претендує на звання Село Року 2016. 

В червні 2016 року село проінспектував Сільський Ревізор. Зараз на сайті SilskiyRevizor.com триває голосування за Село Року 2016. Голосування закінчиться 16 лютого 2017 р. На нього виставлено всього 10 сіл. Село, яке набере найбільшу кількість балів, отримає «Оскар», грошовий сертифікат на розвиток своєї інфраструктури від Сільського Ревізора та стане Селом Року. 

Протягом року Сільський Ревізор поселявся в різних селах України, щоб перевірити, як про них піклуються аграрії та держава. Проект проінспектував села в Полтавській, Черкаській, Чернігівській, Тернопільській, Сумській, Хмельницькій, Київській та Одеській областях.

«Сільський Ревізор оцінює кожен об’єкт соціальної інфраструктури в селі: школу, дитячий садок, фельдшерський пункт, амбулаторію, пошту, сільську раду, будинок культури, бібліотеку, музей, стадіон, магазин, ферми, підприємства. Досліджує стан доріг, вуличного освітлення, чистоти узбіч, водойм та ін. Публікує сільський бюджет, показує звідки приходять «соціальні кошти», куди і як витрачаються», – розповідає керівник проекту Сільський Ревізор Дарина Козоріз.