Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

19.04.2018 19:28:00

Міжнародний форум «ЗДОРОВИЙ ГРУНТ – ЗДОРОВА НАЦІЯ»

у рамках АГРОПОРТ ЗАХІД ЛЬВІВ 2018 VII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства  
На 19 - 21 квітня 2018 року у м. Львів заплановано проведення одного з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі – традиційної VII Міжнародної агропромислової виставки та форум з розвитку фермерства AGROPORT ЗАХІД ЛЬВІВ 2018. 
У поточному році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології. 
У рамках AGROPORT ЗАХІД ЛЬВІВ 2018 заплановано проведення Міжнародного форуму «ЗДОРОВИЙ ГРУНТ – ЗДОРОВА НАЦІЯ», який відбудеться 19 квітня 2018 року у форматі двох науково-практичних семінарів: - Скажемо «ні» забрудненню ґрунтів; - Інформаційне забезпечення сталого управління ґрунтовими ресурсами.  
Також, у рамках форуму будуть розкриті наступні теми: забруднення ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення; вплив забруднення ґрунтів на якість харчових продуктів, навколишнього природного середовища; відновлення забруднених ґрунтів; карта вмісту у ґрунтах України органічного вуглецю; організація та функціонування в Україні Ґрунтово-інформаційного центру; моделі системного управління родючім потенціалом ґрунтових ресурсів України. 
Організаторами Міжнародного форуму «ЗДОРОВИЙ ГРУНТ – ЗДОРОВА НАЦІЯ» виступають Глобальне ґрунтове партнерство (ФАО), компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк» (USAID), Національна академія аграрних наук України, Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», Громадська організація «Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків».