Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

22.01.2024 19:50:00

Жінок із Львівщини безкоштовно навчатимуть садівництву та овочівництву в Інституті сільського господарства Карпатського регіону НААН

Безкоштовне навчання для жінок-фермерок Львівщини, або тих жінок, які лише планують розпочату фермерську діяльність стартує із 19 лютого та триватиме до 5 березня 2024 року в Інституті сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України.

Навчання проходитиме щоденно з 10:00 до 15:00. Курс передбачає набуття практичних навичок щодо вирощування плодово-ягідних, горіхоплідних та овочевих культур.  

Орієнтовна чисельність групи для проходження курсу – 25-30 людей. Реєстрація на курс навчання триватиме до 24 січня 2024 року за цим посиланням.

Після проходження курсу кожен учасник отримає сертифікат. 

Місце проведення навчання: Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН України (Львівська обл, Львівський р-н, с.Оброшине, вул Грушеського,5).

Проєкт з безоплатного навчання відбуватиметься за сприяння Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, департаменту агропромислового розвитку ЛОДА за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (ЛСА) та спрямований на підготовку кадрів (жінок-фермерів) для розвитку аграрного сектору та визначення подальших заходів підтримки реконструкції сільськогосподарського виробництва та оцінки потреб широкомасштабної підтримки продовольчої галузі.