Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Стартував прийом заявок на добрива для аграріїв із прифронтових областей 12.06.2024

Стартував прийом заявок на добрива для аграріїв із прифронтових областей

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть мінеральні добрива для польових робіт у сезоні 2024-2025 років для понад 3,3 тис. українських агровиробників з прифронтових та деокупованих областей.

Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 6,6 тис. т добрив. Кожен погоджений учасник зможе отримати до 2 т добрива карбамід, повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України. 

Реєстрація на отримання допомоги відбудеться у Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі «Доступні програми». Назва програми: «USAID АГРО_карбамід під зернові та олійні в сезоні 2024-25 р. для постраждалих від військових дій областей».

Прийом заявок триватиме з 11 по 25 червня 2024 року або до вичерпання обсягів допомоги. 

Отримати допомогу можуть агровиробники, які:
  • мають в обробітку від 5 до 500 га в Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях (за винятком тимчасово окупованих територій);
  • вирощують зернові або олійні культури;
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.
Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 25 га землі (власна та орендована), отримають по 1 т добрива. Ті, хто обробляють від 25 до 500 га, — по 2 т. Очікується, що допомога буде використана для внесення під зернові та олійні культури врожаю 2025 року.Повернення до списку