Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Третє засідання робочої групи з питань імплементації «Нітратної директиви» 13.09.2020

Третє засідання робочої групи з питань імплементації «Нітратної директиви»

Співробітник Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» - завідувач лабораторії польових досліджень з добривами та управління якістю продукції Ревтьє-Уварова А., взяла участь у третьому засіданні робочої групи з питань імплементації Директиви Ради 91/676/ЄЕС від 12 грудня 1991 р. про захист вод від забруднення, спричиненого нітратами з сільськогосподарських джерел в національне законодавство України під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М.

Основними питаннями порядку денного були:

Обговорення фіналізованого проєкту Кодексу найкращих сільськогосподарських практик із врахуванням отриманих пропозицій заінтересованих сторін (доповідач: Ярмоленко Є., завідувач відділу досліджень з охорони та підвищення родючості ґрунтів Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України», експерт проєкту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики»);

Виокремлено три етапи впровадження Кодексу в сільськогосподарську практику, які, в першому наближенні, передбачають етап його впровадження в зонах, уразливих до накопичення нітратів, перехідний період та введення механізмів стимулювання за дотримання вимог Кодексу.

– Коротке інформування щодо проє кту «Методики визначення зон, вразливих до накопичення нітратів та ділянок землі, що розглядаються як уразливі зони»


Повернення до списку