Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
23 січня розпочався Всесвітній економічний форум, який триватиме 4 дні. 25.01.2018

23 січня розпочався Всесвітній економічний форум, який триватиме 4 дні.

Як повідомляє AgroPolit.com: 
Українська делегація прибула до Давосу 24 січня. На найближчі три дні запланована зустріч Президента України Петра Порошенко і президента США Дональда Трампа.  
У Давос поїхав не тільки президент Порошенко, але і його невістка Юлія. Поки гарант зустрічатиметься з президентами і директором МВФ, його родичка представить світу «аграрну наддержаву». Вона повідомила, що на форумі буде вперше представлений Український дім, в якому іноземним партнерам покажуть Україну, як «технологічний хаб Європи». 
Відбудеться і традиційний «український сніданок». Він запланований на 25 січня і очікується, що почесним гостем також стане президент. У минулому році Порошенко вирішив не відвідувати цей захід.  
Серед головних тем форуму: стратегічний прогноз про розвиток цифрової економіки, її майбутнього і готовність традиційних галузей і інститутів розвитку до цифровізації. Технології blockchain і криптовалюти. 
Учасники спробують розібратися чи не «лопне мильна бульбашка» криптоактивів і чи не є криптовалюта вісником нової фінансової кризи. Такуж проводитимуться дискусії про світовому ринку житлової нерухомості і про майбутнє вплив 5G-мереж та інтернету речей на суспільство. Ще одна важлива дискусія ‒ доля агросектору і суміжних галузей в ході «зеленої революції».


Більше на: AgroPolit.com.

Повернення до списку