
Дві науковиці НААН отримали премії Верховної Ради
Науковиці Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН Анна Кислинська та Ганна Цехмістер отримали премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік у розмірі 160 040 гривень.
Кандидатки сільськогосподарських наук отримали відзнаку за роботу “Мікробно-рослинні взаємодії як основа екологічного розвитку аграрного виробництва” у складі авторського колективу Цехмістер Г.В., Кислинської А.С., Кукол К.П., Олійник О.
Нагадаємо, Ганна Цехмістер у січні 2022 року була удостоєна премії Президента України для молодих вчених. Вона разом зі своїми колегами з інших наукових установ працювала над розробкою мікробіологічних препаратів, що борються зі шкідниками огірків, а також підвищують урожайність та якість цих овочів.