10.11.2023
Інститут садівництва НААН та Держпродспоживслужба підписали меморандум про співробітництво
Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України та Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.
Метою співробітництва є забезпечення реалізації вимог законодавства у сферах захисту та карантину рослин щодо вивчення видового складу, біології та екології шкідливих організмів, зокрема регульованих, розробки прогнозу їх поширення та/або занесення в Україну, координації моніторингу, виявлення та ідентифікації регульованих шкідливих організмів в Україні, проведення фітосанітарної діагностики та фітосанітарних заходів.
Співпраця передбачена у таких напрямах:
- обмін інформацією щодо фітосанітарного стану угідь, плодових насаджень для розробки прогнозу розвитку і поширення шкідливих організмів в агроценозах України;
- обмін інформацією щодо виявлення, ідентифікації, локалізації та ліквідації регульованих шкідливих організмів, вперше виявлених в Україні;
- обмін науковими публікаціями, програмами, посібниками тощо;
- проведення спільних зустрічей, нарад, конференцій, семінарів та інших заходів, спрямованих на реалізацію вимог законодавства у сферах захисту та карантину рослин.
Нагадаємо, нещодавно з Держпродспоживслужбою меморандум підписав Інститут захисту рослин НААН.
Читайте також: Два інститути НААН візьмуть участь у фестивалі вина
Пошук:
09.12.2025
Різдвяний кошик-2025: скільки заплатять українці за традиційний святковий стіл
07.12.2025
В Україні виробили 1,25 млн тонн цукру
21.11.2025
У Комітеті з питань аграрної та земельної політики обговорили подальші кроки реформування НААН України
21.11.2025
Україна у цьому сезоні не буде обмежувати експорт пшениці.
27.10.2025
Євроінтеграція: Україна презентувала план імплементації права ЄС в аграрному секторі
Новини України 11 — 15 з 897
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
