Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Засідання Координаційно-методичної ради

Засідання Координаційно-методичної ради

10.12.2014 р. в Інституті продовольчих ресурсів НААН України відбулось засідання Координаційно-методичної ради, де заслуховувались наукові звіти за Програмою наукових досліджень на 2012-2015 рр. № 44 «Наукові засади розвитку харчової промисловості».

В роботі Координаційно-методичної ради Інституту приймали участь заступник академіка-секретаря Відділення аграрної економіки і продовольства НААН Хареба В.В., директор Інституту продовольчих ресурсів НААН Сичевський М.П., начальник Департаменту Міністерства аграрної політики та продовольства України Пахолюк В.С., заступник директора з наукової роботи ІПР Хомічак Л.М., заступник директора з інноваційної роботи Олійнічук С.Т., заступник директора з наукової і виробничої діяльності Орлюк Ю.Т., вчений секретар Інституту Дашковський Ю.О., зав відділом молочних продуктів Романчук І.О., зав.лабораторією м`ясних продуктів Войцехівська Л.І., зав.відділом наукової координації Данілова К.О.

На засіданні доповідалась науково-дослідна робота, що виконувалась дослідною станцією лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування № 44.00.02.08П «Розробити пряно-ароматичну суміш на основі лікарських рослин для подальшого застосування її як фізіологічно-функціонального інгредієнта в якості приправи і складової у виробництві харчових продуктів». Доповідала зав. відділом фармакогнозії та інноваційної діяльності Філенко С.В.

Виступаюча охарактеризувала стан виконання науково-дослідної роботи, яка виконувалась в 2014 році, навелаосновні результати досліджень, представила зразки нових видів харчових продуктів, що були одержані в лабораторії. За результатами доповіді відбулась наукова дискусія.

Було зроблено висновок, що науково-дослідні роботи, які фінансуються з державного бюджету України, виконуються в повному обсязі та згідно календарних планів.Повернення до спискуНовини України

Пошук: