«Екологічна безпека та збалансоване природокористування в агропромисловому виробництві»
В Інституті агроекології і природокористування НААН відбулася міжнародна науково-практична конференція на тему: «Екологічна безпека та збалансоване природокористування в агропромисловому виробництві».
В роботі конференції взяли участь:
віце-президент – головний вчений секретар Національної академії аграрних наук України, академік НААН А.С. Заришняк;
- академік НААН, Герой України Саблук П.Т.;
- член-кореспондент НААН, директор Інституту сільського господарства Полісся НААН Рижук С.М. ;
- член-кореспондент НААН, директор Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН Демидов О.А.;
- начальник відділу землеробства та меліорації Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики України Рудюк А.М.;
- перший заступник голови Держрибагентства України Фалей В.Г.;
- віце-адмірал, перший командувач військово-морських сил України Кожин Б.Б. ;
- голова Української екологічної асоціації «Зелений світ» Самойленко Ю.І.;
- генеральний директор Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції «Укрконсервмолоко» Нагайцева Т.М.
Також були присутні представники науково-дослідних установ Національної академії наук України і НААН, вищих навчальних закладів, громадських організацій.
Основною метою конференції було обговорення та обмін науково-практичною інформацією результатів досліджень з проблем екологічної безпеки аграрного виробництва, отримання якісної і безпечної сільськогосподарської продукції, збалансованого природокористування, управління агроландшафтами та охорони навколишнього природного середовища, підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян, а також отримання якісної і безпечної сільськогосподарської продукції, збалансованого природокористування, управління агроландшафтами та охорони навколишнього природного середовища; сприяння налагодженню і розвитку професійних та ділових контактів між вченими різних галузей, агровиробниками.
Основні напрями конференції:
· Екологічні проблеми галузі рослинництва та тваринництва. Якість і безпека сільськогосподарської продукції.
· Збалансоване природокористування та охорона навколишнього природного середовища.
Пошук:
29.07.2024
Що відбувається з цінами на зерно: прогнози від експертки НААН щодо пшениці до кінця 2024 року
29.07.2024
У І півріччі 2024 року зріс експорт українських продуктів харчування до країн ЄС та Африки
29.07.2024
Круглий стіл, присвячений сучасному стану тваринництва, проблемам та перспективам розвитку галузі
09.07.2024
Збирання врожаю озимих та ранніх ярих зернових культур на полях Інституту зернових культур
03.07.2024
День поля на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН
Новини України 41 — 45 з 896
Початок | Поперед. | 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець
