Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

НААН підвищує обізнаність молодих учених з питань захисту авторських прав

 4 червня 2015 року о 10.00 у приміщенні Президії Національної академії аграрних наук України  відбувся брифінг з нагоди Міжнародного дня боротьби з підробками.

Захід проводився з метою підвищення рівня обізнаності молодих учених НААН щодо плагіату, піратства, використання контрафактних товарів, а також відповідальності за порушення авторських прав.

Олексій Арданов, начальник відділу нормативно-правового забезпечення у сфері авторського права Державної служби інтелектуальної власності України ознайомив присутніх із змінами   законодавства у сфері інтелектуальної власності, зокрема - піратства авторського права у мережі Інтернет та пояснив ситуацію щодо плагіату у авторському праві.

Питання діяльності підприємств у напрямку захисту авторського права порушив Юрій Клітинський – заступник директора «Державного підприємства «Інтелзахист».

Cпівробітник науково-дослідного інституту інтелектуальної власності – Олександр Пічкур поділився досвідом проведення судових експертиз у рослинництві. Старший викладач кафедри цивільного та господарського права Національного університету біоресурсів і природокористування України Куркова Ксенія розповіла про теоретичні аспекти встановлення факту плагіату. Людмила Лук’янчук, старший науковий співробітник НААН, надала рекомендації молодим вченим  щодо захисту  їх наукових напрацювань та акцентувала увагу про правомірне використання інформації у мережі Інтернет.