/
Емблема НААН Національна академія
аграрних наук України
ЗАСН. 1918EST. 1918
3 червня 2020 · /newsall/newsukraine/

Уряд планує створити малим фермерам платформу для онлайн-продажів

03.06.2020

Уряд планує створити малим фермерам платформу для онлайн-продажів

Кабмін планує створення онлайн-платформичерез Український фонд стартапів для реалізації продукції малих і середніх фермерів.

Така ініціатива є у програмі уряду з відновлення економіки, повідомляє Економічна правда.

Зазначається, що створення платформи планується на 4 квартал цього року.

«Силами Мінекономіки та Мінцифри передбачене виділення грантів для налагодження онлайн-продажів і діджиталізації процесів», – йдеться у повідомленні.

Зауважується, що на вересень 2020 року заплановане внесення змін до законодавства для збільшення додаткової вартості в сільському господарстві

Зокрема, передбачається часткове відшкодування вартості будівництва і реконструкції виробничих об’єктів. Також планують стимулювати створення кооперативів, частково відшкодовуючи купівлю сільгосптехніки українського виробництва.

Крім цього, передбачені кредитні гарантії з місцевих бюджетів на купівлю переробних і зберігаючих потужностей для нових виробників.


← Усі новини
Партнерські та державні порталиPartner & Government Portals