Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

10.03.2020 16:53:00

Запрошуємо до участі у V науковому форумі «Науковий тиждень у Крутах – 2020».

10 - 13 березня 2020 року на базі Дослідної станції «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН, відбудеться V науковий форум «Науковий тиждень у Крутах – 2020».

 Дні проведення форуму: 10-13 березня 2020 року.

Місце проведення форуму: с. Крути Чернігівської області, Дослідна станція «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН.

Мета форуму: «Науковий тиждень у Крутах – 2020»  буде сприяти активізації та координації наукових досліджень з даної тематики в Україні, розширенню наукових контактів із науковцями зарубіжних країн, залученню молодих науковців до наукових досліджень.

 

 У рамках зазначеного заходу буде проведено конференції за темами:

·        VІ міжнародну науково-практичну конференцію «Овочівництво і баштанництво: історичні аспекти, сучасний стан, проблеми і перспективи розвитку» (10-11 березня 2020 р.);

·        ІV міжнародну науково-практичну конференцію «Основні, малопоширені і нетрадиційні види рослин – від вивчення до освоєння (сільськогосподарські і біологічні науки)» ( 12 березня 2020 р.);

·        ІІ міжнародну науково-практичну конференцію «Аграрна наука і освіта: історичний екскурс, сучасна парадигма, стратегія розвитку» (13 березня 2020 р.)

Учасники: науковці наукових установ, представники вищих навчальних закладів, органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та установ.

Запрошуються до участі усі бажаючі !