Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

11.04.2024 18:00:00

«Офіс Горизонт Європа в Україні» інформує про відкриті конкурси за напрямом ІІ у кластері «Здоров’я»

Відкриті конкурси за напрямом ІІ «Глобальні виклики та конкурентоспроможність» у кластері «Здоров’я». Один із них – «Готовність до пандемії та реагування на неї: взаємодія «господар-патоген» при інфекційних захворюваннях з епідемічним потенціалом».

Конкурс має на меті підтримку активностей, які здійснюють внесок у результати, очікувані за напрямом «Боротьба із захворюваннями та зменшення тягаря (наслідків) хвороб». З цією метою проєктні пропозиції мають бути націлені на досягнення всіх очікуваних результатів:
  • наукові та клінічні спільноти матимуть більше знань про віруси з  епідемічним потенціалом, зокрема, краще розумітимуть механізми взаємодії «господар-патоген» для таргетної розробки вакцин та інгібіторів з метою профілактики вірусних інфекцій та їх поширення;
  • наукова та клінічна спільнота матимуть доступ до новітніх підходів у профілактиці та лікуванні нових та існуючих інфекцій у контексті готовності до епідемій та пандемій;
  • наукова та клінічна спільноти користуватимуться доступом до експериментальних вакцин-кандидатів та інших активних агентів, які інгібують клітинну сприйнятливість до вірусів – проти нових чи існуючих вірусних інфекцій та їх подальших клінічних досліджень.
Орієнтовний бюджет конкурсу складає 50 млн євро, з очікуваним бюджетом одного проєкту – 7-8 млн євро.

Кінцевий термін подання заявок для участі – 11 квітня 2024 року до 17:00 (CET).

Детальні умови конкурсу можна знайти за посиланням.