Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

14.09.2021 10:34:00

науково-практичний семінар «Використання дослідно-експериментальної бази НААН як демонстраційного полігону з трансплантації ембріонів великої рогатої худоби».

14 вересня 2021 року в ДП «ДГ «Нива» та ДП «ДГ «Христинівське» Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН  відбудеться науково-практичний семінар «Використання дослідно-експериментальної бази НААН як демонстраційного полігону з трансплантації ембріонів великої рогатої худоби».

Під час проведення семінару буде розглянуто стан і проблеми трансплантації ембріонів сільськогосподарських тварин в Україні та продемонстровано процес трансплантації ембріонів великої рогатої худоби.

Відбудеться презентація проєкту «Розвиток трансплантації ембріонів великої рогатої худоби в мережі дослідних господарств НААН (2021 – 2025)».

На семінар запрошені представники Президії НААН, директори і співробітники наукових установ та дослідних господарств мережі НААН, керівники і спеціалісти сільськогосподарських підприємств з розведення великої рогатої худоби.