Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
В НААН обговорили особливості весняно-польових робіт в умовах 2019 року 06.03.2019

В НААН обговорили особливості весняно-польових робіт в умовах 2019 року


В Національній академії аграрних наук, на базі Інституту сільського господарства Степу відбувся обласний науково-практичний семінар «Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2019 року».

Темами обговорення стали відповідність українського зерна фітосанітарним вимогам країн-партнерів у міжнародній торгівлі, державний нагляд у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти, обігу ГМО у відкритих системах, безпечне поводження з пестицидами та агрохімікатами під час проведення весняно-літніх польових робіт, кредитні пропозиції для аграріїв від представників банків.

Про стан посівів озимих зернових культур проінформував завідувач науково-технологічного відділу рослинництва та тваринництва Інституту сільського господарства Степу к. с.-г. н. Назар Умрихін. Про сортову агротехніку як резерв підвищення продуктивності ярих зернових культур в умовах Степу доповів заступник директора з наукової роботи інституту к. с.-г. н. Віталій Іщенко, а щодо оптимізації біоадаптивних ресурсозбережних елементів технології вирощування кукурудзи в умовах Північного Степу — директор ІСГС НААН к. с.-г. н. Ігор Семеняка.

У заході взяли участь представники регіональних органів влади, керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації, керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань різних форм власності, науковці, представники банківської сфери, компаній-виробників та дистриб’юторів сільськогосподарської техніки, насіння і засобів захисту рослин, більше 150 осіб.

Присутні на семінарі аграрії отримали методичні рекомендації з догляду за посівами озимих зернових та вирощування ранніх ярих сільськогосподарських культур на Кіровоградщині в умовах 2019 року, підготовлені науковцями інституту.


Повернення до списку