Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Президент НААН Ярослав Гадзало розповів у НУБіП про проблеми і перспективи розвитку аграрної науки 02.02.2024

Президент НААН Ярослав Гадзало розповів у НУБіП про проблеми і перспективи розвитку аграрної науки

Із 31 січня по 2 лютого в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся семінар-навчання керівників підрозділів, науково-педагогічних та педагогічних працівників НУБіП, мережі наукових установ Національної академії аграрних наук України та Національної академії педагогічних наук України.

Зокрема другий день семінару-навчання виявився надзвичайно продуктивним та інформаційно насиченим. Він зібрав у залі 160 учасників та понад 400 доєдналися у онлайн-режимі: як із відокремлених структурних підрозділів НУБіП, так і з мережі наукових установ НААН й НАПН. Таке об’єднання було не випадковим, адже того дня робота семінару була присвячена важливим питанням науково-інноваційної діяльності.

dsc-6245-2024

Першим перед академічною громадою виступив президент НААН, академік Ярослав Гадзало, який детально висвітлив проблематику сучасного стану та перспектив розвитку аграрної науки України. Він акцентував на внеску вітчизняних вчених у забезпеченні продовольчої безпеки, науково-технологічному супроводі аграрної сфери в умовах воєнного стану й розробленні питань її повоєнного розвитку.

Із презентацією Ярослава Гадзала на тему "Проблеми і перспективи розвитку аграрної науки" можна ознайомитися за посиланням.

dsc-6280-2024

Нагадаємо, президент Національної академії наук України Ярослав Гадзало зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні. Головною темою обговорення стали перспективи співпраці наукових установ України та Таджикістану у сфері аграрних досліджень. Одним із ключових напрямків обговорення стало впровадження інновацій у сільське господарство, зокрема у плані підвищення врожайності та якості сільськогосподарських культур.

Повернення до спискуНовини України

Пошук: