Засідання Президії НААН на тему: «Стратегічні підходи до вирішення проблеми деградації та відновлення родючості земель сільськогосподарського призначення»
18 лютого 2015 року під головуванням президента Національної академії аграрних наук України академіка НААН Я.М. Гадзала відбулося чергове засідання Президії НААН з розгляду питання «Стратегічні підходи до вирішення проблеми деградації та відновлення родючості земель сільськогосподар
У засіданні брали участь науковці Національної академії аграрних наук України, Національної академії наук України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, представники провідних Вищих навчальних закладів України з питань підготовки фахівців із ґрунтознавства, а також інших закладів, всього – 49 осіб.
З основною доповіддю на пленарному засіданні виступив директор ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовсько
В обговоренні питання взяли участь директор Інституту географії НАН України, академік НАН України Руденко Л.Г., генеральний директор ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» Мінагрополітики України, кандидат наук з державного управління Яцук І.П., директор Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Держземагенства України Краснолуцький О.
Було запропоновано шляхи вирішення даної проблеми.
Пошук:
15.05.2024
Ініціатива IMPRESS-U: фінансування для науковців і подкаст
10.05.2024
Про агрометеорологічні умови та стан посівів сільськогосподарських культур в Україні на 10 травня 2024 року
09.05.2024
Як захистити посіви озимих зернових від шкідливих організмів: поради експертів НААН
08.05.2024
Землі «Надії» та «Іскри» віджимали ‒ ми написали заяву в НАБУ ‒ директор одного з інститутів НААН про «справу Сольського»
06.05.2024
«Офіс Горизонт Європа в Україні» запустив свій YouTube-канал
Новини України 56 — 60 з 896
Початок | Поперед. | 10 11 12 13 14 | Наст. | Кінець
