День поля «Контрольний обмолот зернових колосових культур урожаю 2020 року» на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН показав врожайність сортів озимої пшениці в межах 6,0 – 9,5 т/га
21 липня 2020 року на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН відбувся День поля «Контрольний обмолот зернових колосових культур урожаю 2020 року».
У роботі спільного заходу Інституту та Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації взяли участь заступник голови Сумської ОДА Максименко В.О., голова Сумської районної державної адміністрації Бурбика В.О., академік-секретар Відділення рослинництва НААН Кондратенко П.В., директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Маслак О.М., голова Садівської сільської ради Масалітіна Н.І., представники державних установ, громадських організацій, наукових установ, освітніх закладів області, керівники і спеціалісти сільськогосподарських агроформувань та представники комерційних компаній.
Відкрив захід заступник голови Сумської ОДА Максименко В.О., зазначивши, що Сумщина з виробництва зернових і зернобобових культур займає лідируючі позиції серед інших регіонів України та посідає з урожайності – 4 місце, з валового виробництва зернових – 5.
Академік-секретар відділення рослинництва НААН Кондратенко П.В. підкреслив, що проведення Дня поля дає можливість презентувати наукові здобутки інституту та сприяти впровадженню сучасних сортів і гібридів у виробництво.
Директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН Кабанець В.М. проінформував про особливості проведення комплексу збиральних робіт ранніх зернових колосових культур в умовах зміни клімату в поточному році.
Для визначення кількісних та якісних показників озимих зернових у присутності гостей відбувся контрольний обмолот дослідних ділянок, який показав врожайність сортів озимої пшениці в межах 6,0 – 9,5 т/га.
Учасники заходу також оглянули демонстраційно-технологічні полігони з агроекологічного випробування сортів і гібридів пізніх сільськогосподарських культур інституту, провідних селекційних установ України та комерційних структур.
Присутнім були вручені рекомендації, каталоги, прайс-листи з пропозиціями на придбання насіннєвого матеріалу сільгоспкультур під урожай 2021 року.
Пошук:
21.09.2015
Польська модель розвитку села може бути застосована в Україні
15.09.2015
Молочна криза в ЄС: дно досягнуто?
11.09.2015
Вітчизняна селекція може конкурувати із іноземною, - Ярослав Краснопольський
10.09.2015
Поголів'я ВРХ в Україні до кінця року зменшиться на 12,2%
08.09.2015
Україна зможе експортувати продукцію в ЄС без додаткових перевірок
Новини України 576 — 580 з 614
Початок | Поперед. | 114 115 116 117 118 | Наст. | Кінець