Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

13.09.2019

3-й Всесвітній Форум зі Зрошення

З 1 по 7 вересня 2019 року на острові Балі проходив 3-й Всесвітній Форум зі Зрошення, організований Міжнародною Комісією з Іригації і дренажу.

Темою цьогорічного Форуму було питання: «Розвиток водних ресурсів, продовольства та харчування у конкурентному середовищі». Основними питаннями, що обговорювалися на Форумі були: «Забезпечення політичного середовища для водної, продовольчої та енергетичної безпеки», «Роль громадянського суспільства та недержавних гравців з фокусом на фермерів та дорадницькі служби» та «Покращення продуктивності водних ресурсів у сільському господарстві з акцентом на трансформацію сільських територій».

У заході взяли учать 1400 делегатів, з яких більше 600 чоловік були іноземні гості.

Робота Форуму проходила у паралельних сесіях та включала в себе семінари організовані такими організаціями як ФАО, Світовий Банк, Глобальне Водне Партнерство та інші. Для налагодження політичного діалогу у сфері сільського господарства, а саме секторі зрошення та дренажу було проведено Міністерську панель.

В рамках Форуму було проведено тренінг для молодих професіоналів на тему «Розбудова потужностей для підвищення ефективності зрошуваного землеробства» та «Он-лайн система бенчмаркінгу для зрошення та система управління активами».

Українську делегацію на Форумі очолював президент Національної академії аграрних наук України Гадзало Я.М. До складу делегації входили директор Інституту водних проблем і меліорації НААН Ромащенко М.І. та завідувач відділу інформаційних технологій та маркетингу інновацій   Інституту водних проблем і меліорації НААН Матяш Т.В. У якості молодого професіонала участь у роботі Форуму взяла завідувач лабораторії управління водними ресурсами відділу водних ресурсів Інституту водних проблем і меліорації НААН Даниленко Ю.Ю.

Делегація взяла участь у обговоренні питання: «Політика управління водними ресурсами в сільському господарстві для завершення ери бідності» на Міністерський панелі, де президент НААН Гадзало Я.М. представив інформацію щодо стану та перспективи розвитку зрошення в Україні.

На робочій сесії з питання: «Поліпшення політики підвищення продуктивності зрошувальної води» було представлено доповідь на тему: «Використання SMART технологій в управлінні зрошенням».


Повернення до спискуНовини України

Пошук:
 

Агропромислові енергетичні плантації — шлях до енергонезалежності України 16.11.2015 Агропромислові енергетичні плантації — шлях до енергонезалежності України

Дата новини:  16.11.2015

За 2015 рік до водойм України вселено більше 9 млн екземплярів риби 12.11.2015 За 2015 рік до водойм України вселено більше 9 млн екземплярів риби

Дата новини:  12.11.2015

Реорганізація органів державної ветеринарної та фітосанітарної служби спровокувала серйозні ризики для всієї аграрної галузі України. Про це заявив заслужений працівник сільського господарства, академік НААН України Павло Достоєвський на прес-конференції 12.11.2015 Реорганізація органів державної ветеринарної та фітосанітарної служби спровокувала серйозні ризики для всієї аграрної галузі України. Про це заявив заслужений працівник сільського господарства, академік НААН України Павло Достоєвський на прес-конференції

Дата новини:  12.11.2015

Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич виступила на Всесвітньому науковому форумі (World Science Forum 2015) у м. Будапешт 10.11.2015 Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич виступила на Всесвітньому науковому форумі (World Science Forum 2015) у м. Будапешт

Дата новини:  10.11.2015

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність» 10.11.2015 Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність»

Дата новини:  10.11.2015


Новини України 411 — 415 з 473
Початок | Поперед. | 81 82 83 84 85 | Наст. | Кінець Всі