Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

26.06.2019

Всеукраїнський ДЕНЬ ПОЛЯ 2019

25 червня 2019 року у Виставково - інноваційному центрі НААН відбувся " Всеукраїнський ДЕНЬ ПОЛЯ 2019 "


Участь у заході взяли Президент НААН Ярослав Гадзало, керівицтво та члени Академії, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій, представники центральних органів виконавчої влади, науково-дослідних інститутів, сільськогосподарських підприємств та громадськості.

На території Виставково-інноваційного центру, який займає площу у 76,4 га, представлено понад 1200 сортів і гібридів 76 сільськогосподарських культур. Також на полях Центру цього року закладено демонстраційні насадження плодово-ягідних культур на зрошенні, а саме: яблуні, груші, сливи, вишні, черешні, смородини чорної та червоної, аґрусу, жимолості, ожини, малини, лохини та суниці.

Учасників заходу проінформовано з питань сталого розвитку систем землеробства, раціонального упорядкування території, оптимізації структури посівів сільськогосподарських культур, впровадження сучасних раціональних сівозмін, систем обробітку ґрунту, розробки і застосування науково обґрунтованих систем удобрення, вибору найпродуктивніших сортів і гібридів, адаптованих до конкретних умов вирощування з урахуванням їх генетичних особливостей.

Фото: facebook.com

Повернення до спискуНовини України

Пошук: