Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

04.12.2018

Колектив НААН отримав почесні нагороди за високі трудові здобутки

 

Колектив Національної академії аграрних наук отримав почесні грамоти Верховної Ради та Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу та аграрної науки, плідну діяльність і високі трудові здобутки. Грамоти підписали Прем’єр-Міністр Володимир Гройсман і Голова Верховної Ради Андрій Парубій.

«Потужна державна самоврядна наукова організація за роки свого існування сформувала знані вітчизняні наукові школи, здійснивши тисячі інноваційних досліджень і відкриттів у сфері розвитку агропромислового комплексу України. Ви присвятили своє життя важливій царині, без якої неможливо економічне зростання країни з таким потужним аграрним потенціалом. Завдяки вам українська аграрна наука, гідно відповідаючи на виклики сьогодення, забезпечує наукове підґрунтя реформам, наближає сільськогосподарську галузь до рівня світових стандартів», — йдеться в листі голови парламенту.

Зі свого боку Президент НААН Ярослав Гадзало подякував керівникам держави за високу оцінку праці багатотисячного колективу академії. «За всіма здобутками нашої академії щоденна важка праця декількох поколінь науковців. Я щиро дякую Володимиру Борисовичу і Андрію Володимировичу за винагороди і визнання. Попереду в аграрної науки багато завдань, сьогодні ми потребуємо підтримки парламенту і уряду», — наголосив Ярослав Гадзало.


Повернення до спискуНовини України

Пошук: