Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Про засідання Загальних зборів Відділення зоотехнії НААН 06.12.2017

Про засідання Загальних зборів Відділення зоотехнії НААН

6 грудня цього року в малій конференц-залі Президії НААН відбулось засідання Загальних зборів Відділення зоотехнії НААН, в якому взяли участь 27 дійсних членів та членів-кореспондентів Академії, серед яких перший віце-президент НААН Бащенко М.І. та віце-президент Гладій М.В., директори наукових установ Відділення, члени Відділення за посадою та 14 науковців, делегованих науковими установами. В роботі засідання взяв участь начальник Науково-організаційного управління апарату Президії НААН Гузеватий О.Є. 
 Згідно з порядком денним було заслухано і обговорено дві наукові доповіді з актуальних напрямів досліджень: «Стан та перспективи досліджень в селекції сільськогосподарських тварин за використання методів молекулярної біології» (доповідач – академік НААН, в.о. директора Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН Ковтун С.І.) та «Наукове забезпечення та впровадження в Україні сучасних систем годівлі високопродуктивних сільськогосподарських тварин» (доповідач – член-кореспондент НААН, директор Інституту тваринництва НААН Руденко Є.В.). 
Інформативна доповідь члена-кореспондента НААН, заступника директора Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН Полупана Ю.П., про розроблену Програму збереження генофонду сільськогосподарських тварин та методику оцінки бугаїв-плідників за якістю нащадків викликала суттєвий інтерес. 
 Учасники Загальних зборів Відділення зоотехнії в ході обговорення дійшли одностайного висновку про необхідність звернення до в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Мартинюка М.П. щодо налагодження співпраці з профільним підрозділом Мінагрополітики із запровадження сучасної системи селекції у тваринництві. 
 Загальними зборами Відділення зоотехнії НААН затверджено звіти про науково-громадську діяльність членів Академії – академіка НААН Грициняка І.І. та члена-кореспондента НААН Пелиха В.Г. 
За підсумками засідання ухвалено рішення Загальних зборів Відділення зоотехнії НААН.

Повернення до спискуНовини України

Пошук:
 

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск на воду несамохідного перевантажувача проекту П-38 – «Нібулонівець – 2». 28.12.2017 На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск на воду несамохідного перевантажувача проекту П-38 – «Нібулонівець – 2».

Дата новини:  28.12.2017 15:30:00

Офіційне звернення до ЗМІ та громадськості: Національна академія аграрних наук України повідомляє про замовну інформаційну атаку! 01.12.2017 Офіційне звернення до ЗМІ та громадськості: Національна академія аграрних наук України повідомляє про замовну інформаційну атаку!

Дата новини:  01.12.2017 17:53:00

Обрання   академіка НААН Влізла Василя Васильовича,  директора Інституту біології тварин НААН, Почесним Амбасадором Львова 30.11.2017 Обрання академіка НААН Влізла Василя Васильовича, директора Інституту біології тварин НААН, Почесним Амбасадором Львова

Дата новини:  23.11.2017 10:29:00

У Львові в приміщенні Будинку вчених відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня науки 20.11.2017 У Львові в приміщенні Будинку вчених відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня науки

Дата новини:  17.11.2017 14:36:00

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що у держбюджеті заплановано виділити понад 3 мільярди гривень на підтримку українського тваринництва і фермерів. 06.11.2017 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що у держбюджеті заплановано виділити понад 3 мільярди гривень на підтримку українського тваринництва і фермерів.

Дата новини:  06.11.2017 17:18:00


Новини України 21 — 25 з 187
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі