Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Майстер-клас на Херсонщині 27.11.2017

Майстер-клас на Херсонщині

У рамках реалізації завдань Програми інноваційно-інвестиційного розвитку НААН на ринкових засадах на 2016-2020 рр. та з метою дотримання державної інноваційної політики захисту об’єктів права інтелектуальної власності Академія продовжує цикл практичних семінарів з механізму підготовки та реєстрації заявок на інтелектуальну власність, правомірне використання прав об’єктів інтелектуальної власності Академії. 
20 листопада в Інституті зрошуваного землеробства НААН проведено черговий майстер-клас «Практичні аспекти захисту об’єктів права інтелектуальної власності, особливість створення та захисту ліцензійних договорів». 
Спікер майстер-класу – начальник відділу інформаційного забезпечення інноваційного розвитку та інтелектуальної власності НААН Лук’янчук Л.В. ознайомила присутніх з наступними питаннями: 
• проведення пошуку інформаційно-довідкових систем для забезпечення моніторингу міжнародних патентів під час досліджень науково-технічної продукції установами НААН; 
• підвищення науково-технічного потенціалу і конкурентоспроможності об’єктів права інтелектуальної власності та розвитку її на інноваційній основі; 
• проведення патентно-кон’юнктурних та маркетингових досліджень і прогнозування взаємовигідних умов комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності та реалізації ліцензійних договорів і угод. 
Слухацька аудиторія, яку представляли фахівці наукових установ НААН Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, жваво обговорювала представлену інформацію та задавали питання доповідачу презентації з патентно-пошукових та інформаційно-довідкових ресурсів для об’єктів права інтелектуальної власності, патентній повіреній Л. Лук’янчук. 
Окремо доповідач приділила увагу аспектам створення та захисту об'єктів авторського права на службовий твір та особливостям створення і використання об'єктів права інтелектуальної власності з елементами ноу-хау. Присутні висловили думку про те, що проведення майстер-класу буде сприяти забезпеченню високого рівня охорони об’єктів права інтелектуальної власності для безпеки та надійного розвитку інтелектуального потенціалу інноваційних розробок АПК. 

Детальніше: http://www.izpr.org.ua/

Повернення до спискуНовини України

Пошук:
 

Третє засідання робочої групи з питань імплементації «Нітратної директиви» 13.09.2020 Третє засідання робочої групи з питань імплементації «Нітратної директиви»

Дата новини:  13.09.2020 17:22:00

Редакція журналу «Таврійський науковий вісник» запрошує науковців, аспірантів, студентів ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичних працівників до публікації у 115-му випуску 12.09.2020 Редакція журналу «Таврійський науковий вісник» запрошує науковців, аспірантів, студентів ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичних працівників до публікації у 115-му випуску

Дата новини:  12.09.2020 09:59:00

Триває прийом заявок на конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні агротехнології» 11.09.2020 Триває прийом заявок на конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні агротехнології»

Дата новини:  11.09.2020 23:08:00

На сайті МОН оновлено перелік національних контактних пунктів “Горизонт 2020” 11.09.2020 На сайті МОН оновлено перелік національних контактних пунктів “Горизонт 2020”

Дата новини:  11.09.2020 22:57:00

Зміцнення лідерства України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель, — Прем’єр-міністр в Інституті зрошуваного землеробства НААН 10.09.2020 Зміцнення лідерства України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель, — Прем’єр-міністр в Інституті зрошуваного землеробства НААН

Дата новини:  10.09.2020 23:21:00


Новини України 6 — 10 з 509
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі