Внаслідок змін у системі оподаткування сільгосптоваровиробники втрачають 21 млрд грн обігових коштів
За розрахунками науковців ННЦ "Інститут аграрної економіки", внаслідок змін в системі оподаткування сільгосптоваровиробники втрачають 21 млрд грн обігових коштів. А це становить 11-12% загальних затрат.
Про зміни в системі оподаткування сільського господарства стосовно ПДВ та його можливих наслідків для різних груп сільгосптоваровиробників розповів директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенко у програмі «Факти. Проблеми. Рішення».
Пошук:
03.05.2024
Науковець НААН презентував у Вашингтоні інноваційне дослідження про післявоєнне відновлення ґрунтів в Україні
03.05.2024
Відбулось продовження серії зустрічей організаційного комітету науково-творчого проєкту “Сяйво українських талантів: благодійний бал”
02.05.2024
Експерт НААН розповів, що сприяло ранній посівній ярих культур на Кіровоградщині
22.02.2024
НААН пропонує аграріям насіння сортів та гібридів ярих культур для посівної 2024 року
26.01.2024
На Сумщині створили Асоціацію селекціонерів бурої худоби України
Новини України 61 — 65 з 896
Початок | Поперед. | 11 12 13 14 15 | Наст. | Кінець
