У НААН відбувся круглий стіл на тему: «Методичне забезпечення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення»
Президент Національної академії аграрних наук Ярослав Гадзало у вступному слові зауважив, що «в Україні впродовж багатьох років не проводилася оцінка земель сільськогосподарського призначення». «У 2008 році Інститут аграрної економіки НААН розробив новий методичний підхід щодо визначення нормативно-грошової оцінки земель. В свою чергу, Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського розробив нову методику встановлення грошової оцінки ґрунтів орних земель в Україні», - повідомив він. У 2012 році, Інститут біоресурсів НААН запропонував показники рентного доходу у розрізі областей Україні. Ярослав Гадзало зауважив, що Президія НААН створила експертну групу із науковців, які займаються питанням вартісної оцінки землі і надають свої рекомендації.
Присутній на засіданні круглого столу заступник міністра аграрної політики та продовольства Володимир Лапа, зазначив що, в Україні « сьогодні необхідна поступова лібералізація ринку, враховуючи інтереси всіх суб'єктів земельних відносин. А ті напрацювання, які є в системі НААН ми як Міністерство маємо брати на озброєння».
Під час роботи круглого столу присутні обговорили пропозиції та рекомендації експертної групи науковців НААН щодо оновлення методичних засад нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення; нові методичні підходи щодо удосконалення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення; методичний підхід до визначення грошової оцінки орних земель тощо. Також було прийнято рішення щодо створення робочої групи у складі науковців НААН, профільних спеціалістів МінАПК для вдосконалення єдиної методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та до 1 вересня 2016 року надати її на розгляд Кабінету міністрів України.
Пошук:
03.07.2018
Темпи експорту кукурудзи з України в поточному сезоні - найнижчі за останні кілька років
11.06.2018
На Вінниччині налагодили випуск мила з віслючого молока
11.06.2018
На Херсонщині знайшли альтернативу картоплі
29.05.2018
На Півдні аграрії призупиняють посівну через аномальну посуху
29.05.2018
В'єтнам нарощує закупівлі ріпакового шроту в Україні
Новини України 696 — 700 з 896
Початок | Поперед. | 138 139 140 141 142 | Наст. | Кінець
